067 248 48 00
0
  • Контактна грунтовка кварцова Siltek E - 105 10 л

Контактна грунтовка кварцова Siltek E - 105 10 л

  • Наявність: В наявності
487.14 грн
Грунтовка Siltek Contact Е-105 має в своїй основі кварцовий пісок і полімерні в'яжучі. Вона рекомендується виробниками пористих бетонів для нормалізації вологопоглинання блоків з газо-і пінобетону. Може бути затоновані в темні або світлі кольори і бути основою під тонкошарові декоративно-оздоблювальні матеріали. Формує паропроницаемий шар. Надає гладкою бетонної поверхні шорсткість необхідну для надійного зчеплення з штукатуркою.

Галузь застосування

Siltek Contact Е-105 застосовується для збільшення адгезії між поверхнею підстави і оздоблювальним матеріалом: штукатуркою, клеєм для облицювальних плит, самовирівнюються підлогою. В якості підстави можуть виступати мінеральні поверхні будь-якого типу: щільний важкий бетон, пористі газо і пінобетонні блоки, силікатна цегла, а також ДВП, ДСП, OSB, поверхні покриті алкідними фарбами. Грунтовку Siltek Contact Е-105 рекомендується використовувати в системах фасадної теплоізоляції як перед приклеюванням пінопласту або мінеральної вати, так і перед нанесенням декоративно оздоблювальних матеріалів на оштукатурену поверхню теплоізоляції.Грунтовка рекомендується використовувати для консервації незакінчених споруд на зимовий період (обробляється зовнішня поверхня фасаду). Може бути використана в якості прошарку між гіпсовою штукатуркою і цементною підставою.

особливості використання

Поверхня необхідно попередньо підготувати. Видалити пухкі, обсипаються ділянки, пил, бруд, фарбу. Цвіль, гниль та інші біологічні ураження видаляються за допомогою металевої щітки або піскоструминного апарату на всю глибину ураження. Після цього поверхню рекомендується промити водою, висушити і обробити антисептиком типу Siltek Profi E110.Перед нанесенням грунтовки необхідно ретельно перемішати. Siltek Contact Е-105 можна наносити за допомогою щітки або валика в одному напрямку в один шар. Декоративно-оздоблювальні матеріали наносяться на ґрунтову поверхню після повного висихання, через 4-6 годин.Термін зберігання: 12 міс. з дати виготовлення в герметично закритій упаковці. Не допускається нагрівання, вплив прямого сонячного світла або замерзання.Витрата: 0,25-035 л / м2.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре