067 248 48 00
0
  • Суміш підготовча для підлоги Polimin ЛЦ-2 10-80мм, 25кг

Суміш підготовча для підлоги Polimin ЛЦ-2 10-80мм, 25кг

  • Наявність: В наявності
102.78 грн
Самовирівнююча цементна суміш для влаштування підлог Усередині приміщень. Для підлог з підігрівом. Міцність: М 300. Шар 5-80 мм.Расход: 1,9 кг / м2 / мм.

ОПИС

Підготовча наливна суміш для підлоги (товщина шару до 40мм), для внутрішніх і зовнішніх робітСуміш застосовується для вирівнювання бетонних поверхонь підвищеної міцності. Так само використовують при влаштуванні теплих підлог, систем тепло- і звукоізоляції. При системи звукоізоляції, якщо досягає шар 30мм стяжки, то потрібно застосують металеву зварену сітку.Товщина шару суміші допустимо до 40ммОсобливість суміші Полімін ЛЦ-2 це прочнность, марка М-300. Застосовують зовні будівель, стійка до морозів.Витрата близько 1,9 кг на 1 кв.м. при товщині шару 1ммПриготування суміші: суху суміш висипати в співвідношенні 25 кг на 3,5 л води, перемішати до отримання однорідної маси без грудок. Настояти 5 хвилин і знову перемішати. Час роботи з розчином 60 хвилин.Властивості:· Стійка до механічних впливів· Високоміцна· Морозостійка· Пожежобезпечна· Мінімальна усадка· Застосовується в системі «тепла підлога»Полімін ЛЦ-2 використовується для пристрою стяжки або спеціальної вирівнюючого прошарку, призначеної для укладання фінішного підлогового покриття. Крім того купити Полімін ЛЦ-2 слід і в тому випадку, коли необхідно провести ремонт бетонної основи, підготовлюваного під подальшу заливку сумішами, що самовирівнюються.

Може використовуватися як всередині приміщень, в тому числі і для «теплих підлог», так і зовні будинків. Часто використовується при влаштуванні так званих «плаваючих підлог», ефективних в системі заходів щодо поліпшення звуко-, теплоізоляційних характеристик статі.

Наливна підлога Полімін ЛЦ-2 поверх теплої підлоги

наливна підлога Полімін ЛЦ-2 поверх теплої підлоги

Застосування Полімін ЛЦ-2

Придбати в Києві Полімін ЛЦ-2 можна в будівельних фірмах або спеціалізованих магазинах, в тому числі і через інтернет в упаковці по 25 кг. В середньому витрата складає близько 2 кг / м2, при товщині заливки в 4-5 мм її вистачає на 1,3 -1,6 м2.

За своїм складом Полімін ЛЦ-2 - це суміш містить цемент, мінеральні та пластичні добавки, а також кварцовий пісок - таке поєднання забезпечує не тільки рівне і якісне нанесення розчину на поверхню, але і високі експлуатаційні характеристики.

Наливна підлога Полімін ЛЦ-2 під фінішне покриття

наливна підлога Полімін ЛЦ-2 під фінішне покриття

Також покриття, створене з використанням самовирівнювальною суміші Полімін ЛЦ-2, ціна якого є однією з найдоступніших в порівнянні з продуктами-аналогами на ринку, володіє:

Полімін ЛЦ-2

- високою міцністю

- опірністю до формування тріщин на поверхні

- підвищену зносостійкість

- морозостійкістю рівній 75 циклам

- пластичністю

- екологічністю і безпекою для здоров'я людини, тому рекомендований для житлових приміщень

Як правильно підготувати підставу під заливку самовирівнюється розчином

Перед тим як приступити до роботи слід ретельно підготувати підставу:Очистити його від бруду, пилу і жирних, маслянистих плям, в тому числі і з застосуванням абразивних інструментів.Якщо нанесення виробляється на нову стяжку, то її вік не повинен бути менше 28 діб (терміну за який бетон набирає міцність).Оброблювана поверхня обов'язково повинна бути не гигроскопичной, тому всі пухкі або слабкі підстави слід обробити ґрунтувальними складами для їх зміцнення, зниження всмоктуючої здатності і поліпшення якості зчеплення між матеріалами.

Варіанти і схеми наливних підлог

Варіанти і схеми наливних підлог

При проведенні робіт забезпечити відповідним температурний і вологісний режим, особливо при проведенні робіт всередині приміщень: t = 10-30 ° С, а відносна вологість не повинна перевищувати 60-70%. Чим вище температура, тим більше може бути і вологість, і навпаки. Цей момент необхідно дотримуватися для забезпечення покриття рівномірного висихання і набору міцності.

Інструмент для робіт по влаштуванню наливної підлоги

Інструмент для робіт по влаштуванню наливної підлоги

При зовнішніх роботах необхідно вибрати сухий, але похмурий день, що виключає можливість агресивного впливу сонячних променів або опадів на процес твердіння тільки що залитої поверхні.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре