067 248 48 00
0
  • ТЕПЛОрулон 040-24 KNAUF INSULATION (2х50)х1200x10000мм 24м2 (пал. 24шт )

ТЕПЛОрулон 040-24 KNAUF INSULATION (2х50)х1200x10000мм 24м2 (пал. 24шт )

  • Наявність: В наявності
663.45 грн
Мінераловатні утеплювачі KNAUF Insulation в рулонах - це теплоізоляційні матеріали, які виробляються з розплавів силікатних мінералів і використовуються в побутовому і промисловому утепленні.

KNAUF Insulation в рулонах - це безпечні будівельні матеріали, які виробляються з натуральних компонентів і не містять токсичних речовин. Вони відрізняються чудовими теплоізоляційними і звукоізоляційні характеристики і застосовуються для утеплення покрівлі та стропильних систем, межчердачних, горищних і міжповерхових просторів, каркасних і стінових конструкцій, підлог на лагах, теплотрас, труб та ін. Утеплювач в рулонах при упаковці стискається в 5 разів, що дуже зручно для його транспортування. Мінеральна вата - це негорючий матеріал, стійкий хімічно і біологічно (не гниє). Безсумнівним плюсом є те, що його не їдять гризуни. Рулонні утеплювачі КНАУФ чудово підходять для використання в адміністративних, дитячих, шкільних, житлових, лікувально-профілактичних будівлях та установах.

Хороша паропроникність;

вогнестійкість;

еластичність;

Стійкість до хімічних і біологічних впливів;

атмосферостойкость;

вологостійкість;

Рулонний утеплювач КНАУФ не містить акрилових і формальдегідних компонентів;

Хороші теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості;

Відсутність запаху;

Екологічна безпека.

Мінеральна вата в KnaufInsulation в рулонах відноситься до м'яких типам утеплювача. Даний матеріал відрізняється хорошою еластичністю, що забезпечує максимально щільне його прилягання до нерівних поверхонь різного типу. Рулонний утеплювач добре заповнює ніші, порожнини і отвори, що виключає утворення повітряних прошарків і містків холоду. Рулонний мінеральна вата Кнауф - це вібростійкий матеріал. Вона не розшаровується і не сідає з часом.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре