067 248 48 00
0
  • Штукатурка вапняно-цементна машинна Kreisel 501 25 кг

Штукатурка вапняно-цементна машинна Kreisel 501 25 кг

  • Наявність: В наявності
73.19 грн
Продукт Kreisel 501 - це суха суміш на цементно-вапняної базі, модифікована спеціальними добавками, мінеральними наповнювачами і гидрофобизаторами. Призначається для створення штукатурки (в тому числі і багатошарових). Підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт. Продукт застосовується також для нанесення грунтовки штукатурки під декоративну обробку. Підходить для різних типів мінеральних підстав (бетонних, цементно-піщаних, цегельних, керамічних і ін.), А також умов підвищеної вологості (душові, санвузли, кухні, ванні кімнати). Суміш відрізняється високою якістю і зручністю в роботі.



властивості



пластичність;

водостійкість;

морозостійкість;

паропроникність;

тріщиностійкість;

Екологічна безпека.

підготовка підстави



До робіт рекомендується приступати лише після достатнього стискання, осідання, висихання цегляних (2-3 місяці) і бетонних (4-6 місяців) підстав. Перед нанесенням штукатурного розчину поверхню необхідно підготувати. Вона повинна бути чистою, міцною і сухою. Забруднення, які можуть стати на заваді хорошою адгезії (плями масла, жир, старі нестійкі лакофарбові покриття, бруд і пил) повинні бути видалені, неміцні місця відбиті і відремонтовані. Сильно вбираючі поверхні необхідно попередньо обробити ґрунтовкою глибокого проникнення (перед виконанням робіт рясно зволожити). Гладкі підстави слід обробити металевою щіткою. Можна також зробити на них набризг цементного розчину або заґрунтувати бетонконтактной ґрунтовкою.



Виконання робіт



Для змішування сухої суміші використовується чітко відміряний об'єм чистої прохолодної води. Суміш всипається в рідину і ретельно розмішується за допомогою міксера, дрилі зі спеціальною насадкою або вручну і залишається на 5 хвилин. Потім розчин знову перемішується. У твердне масу не можна доливати воду або досипати суху суміш. Розчин накладається машинним методом або стандартними інструментами. Вирівнювання і затирання потрібно починати виконувати, коли нанесений шар почне схоплюватися (1,5-2 години). При накладенні в кілька шарів кожен накладається після хорошого схоплювання попереднього (24 години). При занадто швидкому висиханні оштукатурених поверхонь потрібно зрошувати її водою. Всі наведені рекомендації актуальні при вологості не більше 60% і температурі + 20С.



Характеристики



Витрата води: 6 л / 30 кг суміші;

Витрата суміші: 1,3 кг / 1 м2 на 1 мм шару;

Товщина нанесення: від 0,5 до 2 см за шар;

Максимальна вологість повітря при проведенні робіт: 80%;

Час життя розчину: 3 години (при температурі вище +25 С - близько 1 години);

Температурний режим проведення робіт: + 5- + 30С;

Міцність на вигин: від 1 Мпа;

Адгезія: від 0,4 МПа;

Експлуатаційна температура: -30- + 70С.

Термін зберігання: 12 місяців.

Розфасовка: 25кг.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре