067 248 48 00
0
  • Штукатурка Еврозит ЄС-75 Premium гипсовая, 30 кг

Штукатурка Еврозит ЄС-75 Premium гипсовая, 30 кг

  • Виробник: manufacturer
  • Наявність: В наявності
272.80 грн
ЄВРОЗІТ ЄС-75 PREMIUM ШТУКАТУРКА ГІПСОВА МАШИННА ЕВРОЗІТ ЄС-75

Еврозіт ЄС-75 - це гіпсова штукатурка машинного нанесення. Повний аналог Knauf МП-75. Застосовується для вирівнювання стін і стель всередині приміщень. Матеріал на основі гіпсового в'яжучого, мінеральних і полімерних добавок. Що забезпечує відмінні експлуатаційні властивості при нанесенні і обробці штукатурки на поверхні. Призначена для нанесення на підставу машинним способом, всередині приміщень за допомогою штукатурних станцій, які для цього призначені.

Виконання робіт:

На основу нанести розчинну суміш і вирівняти правилом. Після початку схоплювання видалити дрібні нерівності за допомогою широкого шпателя. При нанесенні штукатурки в два шари, для кращого їх зчеплення на попередній шар нанести сітку глибиною близько 5 мм. Після затвердіння штукатурки поверхню розмити поролоновою теркою і широким шпателем виконати фінішне загладжування. Подальші роботи (фарбування, наклеювання шпалер і т.д.) проводити після повного висихання штукатурки (24-48 год).

зберігання:

Суміш зберігати в сухих приміщеннях, в непошкодженій тарі, бажано на піддонах. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. При використанні матеріалу не за призначенням або з порушенням цієї Інструкції відповідальності за наслідки виробник не несе.
Гіпсова універсальна штукатурка Еврозіт ЄС-75 підходить як для ручного, так і машинного нанесення, спеціальними штукатурними станціями.

Не підходить для нанесення в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Призначена для штукатурення стін і стель всередині приміщень.

Не містить піску.

Містить мармур, тим самим покращує його властивості.

Універсальна штукатурка 2в1, може застосовуватися як старт + фініш.

Технічні характеристики штукатурки Єврозіт ЄС-75 Premium:

Витрата суміші: 10 кг / 1м2 на 10 мм шару

Придатність розчинної суміші: не менше 1,5 години.

Максимальна товщина шару: до 20 мм

Адгеізія: не менше 0,3 МПа

Час затвердіння: не менше 30 хвилин

Виконання робіт:


На основу нанести суміш Еврозіт ЄС-75 і вирівняти правилом. Після початку схоплювання видалити дрібні нерівності за допомогою широкого шпателя.

При нанесенні штукатурки в два шари, для кращого їх зчеплення, на попередній шар нанести сітку глибиною близько 5 мм. Після затвердіння штукатурки поверхню розмити поролоновою теркою і широким шпателем, після виконати фінішне загладжування. Подальші роботи (фарбування, наклеювання шпалер і т.д.) проводити після повного висихання штукатурки, це через 24-48 години.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре