067 248 48 00
0
  • Шпаклівка Semin CE-78 для закладення стиків ГКЛ, 25кг

Шпаклівка Semin CE-78 для закладення стиків ГКЛ, 25кг

  • Наявність: В наявності
477.49 грн
Гіпсова шпаклівка SEMIN СЕ-78 була спеціально розроблена для закладення швів гіпсокартонних листів із застосуванням армуючої стрічки. До складу входять гіпс, целюлоза, різні добавки, що надають суміші додаткову міцність.Галузь застосування:Гіпсова шпаклівка SEMIN СЕ-78 використовується для закладення швів ГКЛ і тонкошарового вирівнювання і обробки поверхні. В якості основи можуть виступати гіпсокартонні листи всіх типів, бетон, гіпсова і цементна штукатурка. На поверхню шпаклівки можуть наноситися фарби, клей для шпалер і інші покриття.Особливості використання:При виконанні робіт температура не повинна бути нижче +5 С, не допускається застосовувати шпаклівку SEMIN СЕ-78 у вологому середовищі або наносити її на примерзли підстави. Також заборонено використовувати розчин, твердне або повторно розводити його водою.

Для приготування розчину дотримується пропорція 0,4-0,45 л. води на 1 кг сухої суміші. Час життя розчину може становити від півгодини до 4:00 в залежності від кількості води. Рекомендується закривати невелика кількість сухої суміші, яку можна встигнути зробити за короткий проміжок часу.

Поверхня підстави повинна бути очищена від пилу і різних забруднень. Гіпсова шпаклівка SEMIN СЕ-78 наноситься тонким шаром товщиною 10-15 мм, щоб стик гипсокартонових листів припадав рівно посередині смуги. Після нанесення армована стрічка щільно вдавлюється в стик за допомогою шпателя. Зверху наноситься ще один шар гіпсової шпаклівки. Після висихання стик затирається дрібнозернистий шкіркою. Нанесення оздоблювальних і декоративних шарів можна здійснювати не раніше ніж через 4:00 після закінчення роботи зі шпаклівкою SEMIN СЕ-78.

Витрата: 0,35 кг / м2 при закладенні стиків ГКЛ, 0,9 кг / м2 / мм при шпаклювальних роботах.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре