067 248 48 00
0
  • Шпаклівка Мульти-Фініш/25кг/КНАУФ (пал. 40шт)

Шпаклівка Мульти-Фініш/25кг/КНАУФ (пал. 40шт)

  • Виробник: manufacturer
  • Наявність: В наявності
357.53 грн
Гіпсова шпаклівка Кнауф Мультіфініш 25 кг (Knauf Multifinish)

Шпаклівка Мультіфініш призначена для внутрішніх робіт в приміщеннях з нормальною вологістю, включаючи кухні і ванні. Може застосовуватися як тонкошарова штукатурка при обробці нових приміщень, при ремонті старих або закладенні стиків бетонних плит і блоків. А також може використовуватися як фінішна шпаклівка для підготовки поверхні з гіпсокартонного КНАУФ-листа або штукатурки під високоякісне фарбування. Шпаклівка КНАУФ Мульти-Фініш ідеальна для підготовки поверхонь під високоякісне фарбування, шпалери та інші декоративні покриття.

Витрата Мультіфініш : при суцільному шпаклювання, на кожен 1 мм. - 1,0 кг. / М2.

переваги:

Шпаклівка гіпсова фінішна КНАУФ-Мульти-Фініш чудова для всіх видів підстав.


Відсутність усадки і тріщин навіть при високих шарах.


Легко виводиться на «нуль».


Кращі властивості тонкошарової штукатурки з властивостями фінішної шпаклівки.


Ідеальна як ремонтна шпаклівка.


Швидкість, надійність і легкість при роботі.


Високоякісна готова поверхня.


Еластична.


Матеріал виготовлений з екологічно чистого природного мінералу (гіпсу) і не містить шкідливих для здоров'я людини речовин.


Підготовка підстави:


Поверхню очистити від бруду, пилу і відшарувань, з бетону видалити залишки опалубної мастила. Усунути виступи, металеві елементи захистити від корозії. Основа повинна бути сухою і міцною, з температурою вище + 5 ° С.


Щільні, гладенькі, слабо і не всмоктують вологу поверхні, наприклад, бетон, цементні штукатурки, обробляються грунтовкою Кнауф Бетоконтакт, для поліпшення адгезії (зчеплення) шпаклівки з поверхнею. Поверхні гіпсокартонних листів обробляються грунтовкою Кнауф Путцгрунд, штукатурні підстави і гіпсоволокнисті листи грунтовкою Кнауф Тіфенгрунд. Після нанесення дати грунтовці висохнути: КНАУФ Тіфенгрунд (3 години), КНАУФ Путцгрунд (24 години), КНАУФ Бетоконтакт (24 години). Не допускати запилення загрунтованной поверхні.

Приготування розчину:


Засипати суху суміш Knauf Multifinish в ємність з чистою холодною водою до рівня трохи нижче води (приблизно 18 л води на мішок 25 кг) і перемішати вручну або за допомогою працюючого на малих обертах міксера до однорідної маси консистенції сметани. Температура води для замішування сухої суміші повинна бути в межах від + 5 ° С до + 30 ° С. Тепліша вода погіршує водоутримуючу здатність шпаклювального розчину і може стати причиною утворення тріщин на шпаклівці. Не допускається додавання в шпаклювальну суміш інших компонентів, так як це веде до значного погіршення її властивостей! Загуснув розчин шпаклівки не використовувати, додавання води і перемішування не забезпечують відновлення його робочих властивостей.


Забруднені ємності та інструменти сприяють скороченню тривалості можливого застосування матеріалу. Тривалість збереження робочих властивостей розчину шпаклівки до початку загустіння - 45 хвилин.
Порядок виконання робіт:


При закладенні стиків між бетонними елементами вирівняти розчинну суміш до одного рівня з примикає поверхнею. Якщо дана поверхню в подальшому буде фарбуватися, то рекомендується використовувати армуючі стрічку. При суцільному шпаклювання плоских бетонних поверхонь, поверхонь штукатурок або ГКЛ, ГВЛ, Шпаклювальний розчин нанести і розрівняти за допомогою широкого шпателя, правила чи швейцарського сокола. Через 50 хвилин загладити. Брудні ємкості і інструменти скорочують час роботи зі шпаклівкою. Обладнання та інструменти відразу після роботи вимити водою. При роботі на великій площі рекомендується застосовувати штукатурну машину PFT RITMO POWERCOAT, використовуючи шпаклівку КНАУФ Мульти-фініш М. Усі наступні роботи (обклеювання шпалерами, фарбування) повинні проводитися тільки повного висихання шпаклівки.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре