067 248 48 00
0
  • Шпаклівка готова Semin Plakist СЕ-78 Perfect JOINT, 25кг

Шпаклівка готова Semin Plakist СЕ-78 Perfect JOINT, 25кг

  • Наявність: В наявності
791.27 грн
Шпаклівка SEMIN CE 78 PERFECT'JOINT: CE 78 PERFECT'JOINT

- готова до застосування суміш, спеціально розроблена для гіпсокартонних плит з конічною кромкою, для використання з стрічкою.Переваги: Легке нанесення.Висока якість обробки. Легке шліфування. Ручне або механічне нанесення.Склад: Смола, вода, карбонат кальцію, загусник, консервант і різні домішки. З'єднання білого кольору.Основа: Всі типи облицювального гіпсокартону, з ізоляцією або без неї.Технічні характеристики ШПАКЛІВКИ SEMIN CE 78 PERFECT'JOINT : Час сушіння: Другий шар можна наносити через 24-48 годин після першого, в залежності від умов навколишнього середовища.Готова гипсово-полімерна шпаклівка Semin СЕ-78 PlakistPerfect JOINT відрізняється високою швидкістю схоплювання, що значно скорочує час очікування під час ремонтних робіт. Допускається використання при низьких температурах і високій вологості. Може експлуатуватися в приміщеннях з вологістю більше 70% і різкими змінами температур в широкому діапазоні.

Галузь застосування

Semin СЕ-78 PlakistPerfect JOINTпредназначена для армування стиків гіпсокартонних плит під штукатурну сітку або армуючої паперову стрічку. Допускається застосування для обробки будівельних конструкцій невеликій площі по чорновому штукатурному шару: віконні та дверні укоси, кути, рельєфи підвісних стель і інших конструкцій з гіпсокартону і т.п.

особливості використання

Підстава необхідно ретельно очистити від залишків старих оздоблювальних матеріалів і пилу. Стики листів гіпсокартону необхідно щільно підігнати і міцно закріпити на підставі (каркасі), при необхідності, провести крайкування. Поверхня обробити ґрунтовкою глибокого проникнення на основі акрилової.Може застосовуватися на кромці будь-якого типу, при необхідності торці можна фрезерувати або розшиватиШпаклівка наноситься на робочу поверхню шпателем або полутерком з нержавіючої сталі. Потім на шар Semin СЕ-78 накладається армуючий матеріал і притискається шпателем. Зверху накладається новий шар шпаклівки і затирається максимально близько до рівня ГКЛ. Після висихання шов зашліфовивается наждачним сіткою. Час висихання 24-48 годин, в залежності від температури і вологості навколишнього середовища.Витрата: 0,4-2 кг / м2 - в залежності від глибини шва;

Термін придатності: 9мес;

Особливості зберігання: в сухому приміщенні, не допускати інтенсивного впливу прямого сонячного світла і замерзання.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре