067 248 48 00
0
  • Клей Bostik Wall Strong 75 Бостік 15л

Клей Bostik Wall Strong 75 Бостік 15л

  • Наявність: В наявності
626.75 грн
Призначення: Клей Wall Strong 75 - готовий до застосування клей з дуже високим сухим залишком, на основі ПВА дисперсії і крохмалю, розроблений для приклеювання різних матеріалів в сухих приміщеннях. Призначений для приклеювання стеклообоев і акрилових шпалер, вінілових шпалер, шпалер під фарбування з паперовим підставою, флизелина, стеклохолстов і текстилю. Його можна застосовувати в сухих приміщеннях на всмоктують підставах, таких як шпаклівка, гіпсокартон, деревостружкові, волокнисті плити, бетон або цемент, паперові підстави, старі паперові або вінілові шпалери або раніше пофарбовані підстави.Попередня обробка:

Гіпсокартонні, деревостружкові та деревоволокнисті плити:Шви, краю і місця з'єднання плит необхідно проклеїти спеціальною стрічкою. Відколи, каверни і ямки від шурупів необхідно зашпаклювати, зашкуріть, після чого прогрунтувати.

Бетон: Бетонні підстави слід зашпаклювати, зашкуріть і заґрунтувати.

Паперові шпалери: Видаліть відшарувалася папір і обріжте краю. Зашпаклюйте, зашкурьте і заґрунтуйте ямки, шви й нерівності.

Вінілові шпалери на паперовій основі: Відірвіть зовнішній шар. Потім проведіть процедури, описані в пункті про паперові шпалери. Пофарбовані поверхні: Раніше пофарбовані поверхні необхідно попередньо зашкурить і вимити з миючим засобом, після чого промити чистою водою. Застосування: стеклотканной шпалери і джут:Нанесіть клей рівномірним шаром на стіну. Наносите клей тільки на площу, необхідну для приклеювання 1-2 смуг шпалер за один підхід. Приклеювання покриття проводиться до тих пір, поки клей зберігає свою липкість. Наклеювання скловолокна виробляється встик або внахлест з прорізанням гіпсокартонних ножем. Після цього ретельно притисніть і розгладьте шпалери пластиковим або сталевим шпателем. Фіксуйте матеріал якомога довше, якщо планується його підрізування. Фарбування стеклообоев можна робити через 12 годин після приклеювання. Тканинні шпалери і вінілові шпалери з паперовим підставою:

Нанесіть шар рівномірним шаром на підставу шпалер. Поверніть шпалерне полотно і залиште на кілька хвилин. Після чого розгорніть і приклеюйте звичайним способом стик в стик. Акуратно притисніть шпалерне полотно за допомогою пластикового або металевого шпателя. Краплі і бризки клею на зовнішній стороні шпалер необхідно ретельно зняти вологою губкою, до того як клей повністю висохне.Технічні характеристики:

Тип: Готовий клей для одностороннього приклеювання.

Сполучна: ПВА, крохмаль.

Розріджувач: Вода.

Консистенція: Тиксотропна.

Колір: Білий.

Щільність: 1,06 г / см3.

Сухий залишок: 20%.

витрата:3-5 м2 / л в залежності від матеріалу і підстави.

Умови застосування: Температура не нижче +18 C.

Фасовка: 15 л.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре