067 248 48 00
0
  • Клей для склополотна SEMIN COLLE TDV, 10 КГ

Клей для склополотна SEMIN COLLE TDV, 10 КГ

  • Наявність: В наявності
451.05 грн
Semin Colle TDV

Готовий клей на водній основі без запаху. Може застосовуватися всередині приміщеннях на стелях і стегон . Підходить для робіт в приміщеннях з високим рівнем вологості.

Галузь застосування

Підходить для наклеювання стеклохост і стеклообое в в приміщеннях з високим рівнем вологості . Може наноситися на підготовлені поверхні:

властивості

міцне зчеплення з підставою

висока пластичність

підвищена адгезія

легко і рівномірно наноситься, не залишає плям

не жовтіє

готовий до застосування

Нащо

приклеювання

Стеклотканной шпалери і джут. Нанесіть клей рівномірним шаром на стіну. Наносите клей на площу необхідну для приклеювання 1-2 смуг шпалер, за один підхід.

Приклеювання покриття проводиться до тих пір, поки клей зберігає свою липкість. Наклеювання скловолокна виробляється встик або внахлест з прорізанням гіпсокартонних ножем. Після чого ретельно притисніть і розгладьте шпалери пластиковим або сталевим шпателем. Фіксуйте матеріал якомога пізніше, якщо планується його підрізування. Фарбування стеклообоев можна робити через 12 годин після приклеювання.

Тканинні шпалери і вінілові шпалери з паперовим підставою. Нанесіть шар рівномірним шаром на основівання шпалер. Поверніть шпалерне полотно і

залиште на кілька хвилин. Після чого розгорніть і приклеюйте звичайним способом стик в стик. Акуратно притисніть шпалерне полотно за допомогою пластикового або металевого шпателя. Приклеювання вінілових шпалер внахлест проводиться із застосуванням Wet Room 78. Краплі і бризки клею на зовнішній стороні шпалер необхідно ретельно змити вологою губкою, до того як клей повністю висохне.

Час коригування: 5 - 10 хв.

Час у відкритому стані: 30 хв.

Час взяття: 12 - 24 годин.

Щільність: приблизно 1.

Витягнутий сухо: 11%.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре