067 248 48 00
0
  • Клей для склообоїв Semin SEM MURALE 10 кг

Клей для склообоїв Semin SEM MURALE 10 кг

  • Наявність: В наявності
701.25 грн
Semin Sem-Murale TM - це в продно-дисперсійний полімерний клей дляшпалер з високою здатністю, що клеїть. Застосовується для внутрішніх робіт. Гарантує відсутність плям на світлих шпалерах, відшарувань, ідеальне поєднання стиків.

Галузь застосування

Виробник рекомендує використовувати клей для стеклообоев, важких шпалер, текстильних шпалер і інших ексклюзивних настінних покриттів. Тільки для внутрішніх робіт.

Спосіб застосування

Всі роботи проводяться при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні від +10 до +35 градусів . Необхідно дотримуватися всіх рекомендацій виробника як клею, так і шпалер. Ємність з клейовим складом після використання щільно закривається.

Клей наноситься на склошпалери, шпалери на флізеліновій основі і шпалери під фарбування за допомогою валика, кисті або зубчастого шпателя. Полотно шпалер прикладається до стіни, розгладжується у напрямку зверху вниз і від центру до країв. Вологою губкою прибираються надлишки нанесеного клею.На щільні бамбукові шпалери і паперові вінілові клей наноситься пензлем або валиком . Полотно шпалер прикладається до стіни і розгладжується. Надлишки складу прибираються вологою губкою або тканиною.

Термін зберігання: в захищеному від низьких і високих температур місці в непошкодженій заводській упаковці протягом 6 місяців.Витрата: Середня витрата - 0,15-0,35 кг / м2,Виробник: компанія-виробник - Semin, Франція.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре