067 248 48 00
0
  • Грунт Бетонконтакт Ceresit CT-19 15кг 10 л

Грунт Бетонконтакт Ceresit CT-19 15кг 10 л

  • Виробник: manufacturer
  • Наявність: В наявності
847.05 грн
СТ-19 CERESIT грунтовка з кварцовим піском.

Водно-дисперсійна грунтовка для обробки поверхонь всередині приміщень.


Сфера застосування: грунтовка призначена для поліпшення зчеплення гладких підстав перед подальшою обробкою - нанесенням гіпсових, гіпсово-вапняних, вапняно-цементних штукатурок, плиткового клею і т.п. Може застосовуватися по монолітному бетону, бетонних блоків і іншим гладким підставах.


Принцип дії: грунтовка робить оброблювані поверхні шорсткими, покращує їх зчіплюючі властивості.

Містить дрібний кварцовий пісок.
Характеристики: витрата матеріалу на 1 кв. м. поверхні - 0,5 л (при одношаровому нанесенні). Час висихання 4 години. Температура робіт від + 5 ° С до + 30 ° С.


Упаковка: відро 15 кг.
Зберігання: гарантійний термін зберігання - 12 місяців при температурі вище 0 ° С в закритій заводській упаковці.
Церезіт фірми Бетоноконтакт СТ-19 (15 кг)


Кожному, хто затіяв ремонт або будівництво знаком етап підготовки стін під нанесення штукатурки або плиткового клею. Але чим краще виконати ту саму підготовку, знають не всі.


Фірмою Церезіт було створено спеціальний засіб бетоноконтакт ceresit ct19.


Бетоноконтакт церезит ст-19 - грунтовка на водній основі, якою обробляють поверхні розташовані всередині приміщень. Грунтовка своєю назвою вже говорить про себе: вона дозволяє поліпшити зчеплення з бетонною поверхнею. Після її застосування штукатурка без проблем ляже на гладкий бетонний блок і протримається на ньому довгі роки.


Бетоноконтакт ceresit ct-19 від світового бренду не менш знаменитий, ніж вся інша продукція цієї фірми. Але головне - не популярність, а якість.


Як же діє таке просте, на перший погляд, засіб?


Після нанесення бетоноконтакт ceresit утворює на поверхні бетону шорсткість, тим самим, підвищуючи зчеплення. Такий процес відбувається за рахунок наявності в складі кварцового піску дрібної фракції.


Для того, щоб нанести матеріал в один шар, вам буде потрібно не менше 0,5 л засобу на 1 м2. Зі збільшенням шарів збільшується витрата розчину. Це потрібно враховувати під час підрахунку потрібної кількості матеріалів.


Після обробки вже через 4 години ваша поверхня буде готова до подальшого використання. Виконувати роботи з водним розчином краще в теплу пору або з включеним опаленням, так як встановлена виробником температура має діапазон від + 5 ° С до + 30 ° С.


Засіб продається в зручній тарі у вигляді відра, розрахованого на 15 кг. Така кількість підходить для обробки 30 м2. Тобто одного відра зазвичай вистачає для обробки всіх поверхонь в кімнаті стандартних розмірів.


Перед використанням ознайомтеся з інформацією на упаковці.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре