067 248 48 00
0
  • Шпаклівка універсальна Semin OSKAR, 5кг

Шпаклівка універсальна Semin OSKAR, 5кг

  • Наявність: В наявності
554.80 грн
Шпаклівка універсальна Semin OSKAR, 5кг

Готова вологостійка полімерна шпаклівка для надтонкою фінішної обробки

Для зовнішніх і внутрішніх робіт

Технічний опис:

Готова до застосування Надтонка фінішна шпаклівка для обробки і всередині і зовні приміщень. Добре заповнює дрібні нерівності Будучи водорозчинним складом OSCAR дозволяє здійснити фінішну обробку ідентичну то, яка досяжна тільки при застосуванні готових масляних шпаклівок Поверхня, оброблена цим складом може бути покрита будь-якою фарбою (матовою напівматової або глянсової на водній олійною поліуретанове або на будь-який іншій основі) Завдяки високому змісту смол OSCAR утворює непропускающее вологу покриття Може застосовуватися для обробки сирих приміщень і фасадів.склад:

Смоли в стані емульсії, карбонат кальцію, реологічні компоненти і спеціальні добавки. Паста має чистий білий колір.основа:

СТІНИ І СТЕЛІ ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕНЬ гіпсові плити (ГКП, ГВЛ), рівні гіпсові блоки, гладкий рівний бетон, тонка цементна або гіпсова штукатурка, стара фарба, відшліфовані і заґрунтовані дерев'яні поверхні ДВП ДСП найкращим основою служать шпаклівки для первинної обробки (KEDOPLAN MUR, HERCULE, ETS 1. KEDOLIS GROS ...). СТІНИ

зовнішні:

гладкий або відшліфований бетон, тонка цементна штукатурка, шпаклівки для попереднього вирівнювання основи (KEDOPLAN MUR WHITE HERCULE, KEDOLICH, ...).покриття:фарби шпалери, R Р Е, інші декоративні покриття. Довідкова документація: DTU 59.1. Контракт ANVAR (Національне агентство по оцінці дослідженні) №А89020142 АЕ.

Технічні характеристики:

Щільність пасти 1,9 Гранулометрія дуже тонка зерно менше 80 мікрон. рН 7 Адгезія відповідає вимогам NFT 30 608

Розфасовка:

У відрах по 1, 5, 5 і 15 кг зачохлених палетах.

зберігання:

В непошкодженій заводській упаковці в захищеному від низьких і високих температур приміщенні як мінімум 6 міс OSCAR рекомендується для виконання надтонкою (глянсовою) фінішної обробки. Таке бездоганну якість поверхні можливо Отримати тільки цим продуктом.переваги:

• добре захищає від вологи;

• дуже щільна;

• не вимагає шліфування

рекомендація:

для незначних за обсягом робіт по вирівнювання і закладенні потрібно змішати з гіпсом (для внутрішніх робіт) або з цементом (для зовнішніх робіт).

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре