067 248 48 00
0
  • Шпаклівка Semin Lisseur фінішна для надтонкою обробки 25 кг

Шпаклівка Semin Lisseur фінішна для надтонкою обробки 25 кг

  • Наявність: В наявності
736.70 грн
Шпаклівка Semin Lisseur ETS-2 25кг

Надтонка шпаклівка для фінішної ОБРОБКИ. Застосовується для бездоганної подготовки поверхні під Високоякісне фарбування, обклеювання тонкими покриття. Наноситися на "сдир". Чи не требует шліфування. Товщина накладання до 1,5 мм. Час использование до 24 годин. Час вісіхання 4-8 годин. Зерно 80 Мікрон.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС:

Фінішна полімермінеральних шпаклівка в порошку для остаточної обробки сухих приміщень. Наноситься "на сдир", не вимагає повсюдного шліфування. Легко усуває дрібні дефекти основи. За висиханні - щільна, ідеально гладка, шовковиста, білосніжна. Особливо рекомендуємо для підготовки поверхні до подальшої високоякісної забарвленням: напівматової або глянсової.

СКЛАД:

карбонат кальцію, редиспергуємі смоли, реологічні компонен ти і спеціальні добавки. Приготований розчин у вигляді пасти має чистий білий колір.

Основа: стіни і стелі всередині приміщень: найкращою основою служать більші шпаклівки (ETS 1, CE 3000, PARI LIS GROS, CE 86 та ін.). Можливо також нанесення по ГКЛ, рівним гіпсовим блокам, шпаклівок на цементному, полімерному і гіпсовому в'яжучому.

НА ETS 2 можна наносити:

фарби, шпалери, тонкі тканинні покриття, декоративні покриття.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре