067 248 48 00
0
  • Клей для плитки універсальний Polimin п-22  25 кг

Клей для плитки універсальний Polimin п-22 25 кг

  • Наявність: В наявності
179.76 грн
Клей для плитки П-22 ПОЛИМИН Мульти являє собою суху будівельну суміш, що відноситься до групи клеїв на основі високоякісного портландцементу, мінеральних наповнювачів, функціональних адгезійних добавок і пластифікаторів. Уже в назві клею (МУЛЬТИ) озвучені його розширені технологічні можливості, засновані на високих адгезійних властивостях і надійності.

Клей П-22 однаково добре приклеює керамічну і кам'яну плитку, наприклад, граніт, грес, кам'яне лиття форматом до 600 мм, навіть з низьким від 0,2% водопоглинанням, до всіх видів традиційних підстав таким, як цегла, бетон, штукатурка, шлакоблоки , Гіпсоблоки, гіпсокартон і іншим всередині і зовні приміщень і, крім цього, призначений для фасадного приклеювання пінопласту і пінополістирольних плит, наприклад, пеноплекса, Техноплекс, стіродур і ін. в технологіях зовнішнього утеплення.Інструкція для застосування клею П-22 ПОЛИМИН

Підготовка підстави:

Роботи з приклеювання плитки або плит утеплювача традиційно починають з підготовки підстави, яке повинно бути сухим, міцним, очищеним від напливів, відшаровуються ділянок, пилу і речовин, що знижують адгезію. Невеликі нерівності і вибоїни можна закрити заздалегідь зачинених П-22. Гіпсові, оштукатурені і інші всмоктуючі підстави для поліпшення адгезії необхідно обробити глибокопроникаючою ґрунтовкою.Приготування клейової суміші:

Після підготовки підстави приступають до приготування клейової суміші. 25 кг сухого П-22, або його частину у відповідній пропорції, необхідно всипати в 4,5-5,0 л чистої води кімнатної температури і перемішати електроміксером з насадкою для змішування будівельних розчинів або вручну до отримання однорідної маси без грудочок. Після 5-ти хвилинного витримування суміш перемішують повторно.Укладка плитки:

Облицювальну плитку не замочуйте. Готову клейову суміш наносять на поверхню підстави шпателем або гладкою стороною терки і розрівнюють зубчастим шпателем. Клей слід наносити на таку площу, яка може бути облицьована протягом часу, коли суміш ще придатна до роботи. Плитку з силою вдавлюють в клей невеликими поворотними рухами. Облицювання виконують з відкритими швами. Суміш П-22 не повинна заповнювати шви більш, ніж наполовину. Для вирівнювання плитки на підставі рекомендується використовувати розшивочних хрестики. Стійкість клейової суміші до сповзання на вертикальних площинах дозволяє укладати плитку зверху вниз. Затірку швів виробляють не раніше, ніж через 24 години після облицювання.

Витрата клею залежить від розміру зубців терки і становить від 1,8 до 5,5 кг / м. Кв

Витрата води від 4,5 до 5,0 л на 25 кг сухої суміші

Придатність розчинної суміші до 2 ч

Максимальна товщина клейового шару - 10 мм

Час коригування плитки до 10 хвПриклеювання плит утеплювача:

Роботи слід проводити при температурі основи і навколишнього середовища від + 5 до + 30 ° С.

Для приклеювання теплоізоляційних плит розчин, що клеїть наноситься по периметру плити шириною 4 - 5 см і товщиною не менше 1 см. В центрі плити наноситься 6 - 8 плям діаметром близько 10 см. Це дає можливість подальшого вирівнювання плит одна відносно одної. Площа, вкрита клеєм П-22, повинна становити не менше 40% від площі плити. Можна наносити розчин на всю поверхню плити зубчатим шпателем з зубцями 8 x 8 або 10 x 10 мм за умови досить рівного підстави. Покриті клеєм плити прикладають до основи і простукують по всій площі для гарного приклеювання. Для більшої надійності рекомендується додаткова факсація плит за допомогою 3 - 4-х дюбель-парасольок на одну плиту.

Товщина клейового шару до 25 мм

Витрата від 4 до 6 кг / м.кв

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре